Vaky na skládací kolo Brompton

Bromtpon B-bag

Přepravní vak vyrobený z houževnatého nylonu s 5mm vycpávkou pro maximální ochranu vašeho kola Brompton při jeho přepravě. Základna je vyztužená a má integrovaná kolečka. Brašna je vybavená extra kapsami a ramenním popruhem a úchopy pro snadné přenášení. Pro skladování se složí naplocho. Ideální přepravní brašna pro všechny typy kol BROMPTON (včetně kol s prodlouženou sedlovkou) Váha 2,4 kg.

Přečtěte si více o brašně B-bag
Brompton B-bag
Bromtpon kufr

Bromtpon kufr

Nabízí převozitelnost „od dveří ke dveřím“, což zajišťuje pohodlný transport kola na dovolenou nebo na služební cestu bez jakýchkoliv obav. Kufr lze využít i jako klasické univerzální cestovní zavazadlo. Pozn: U kol s prodlouženou sedlovkou je pro přepravu třeba odmontovat sedlo. Pevný kufr z materiálu ABS a hliníku (váha cca 8kg) Pro ty, kteří požadují pro svá kola Brompton maximální ochranu. Pevný kufr nabízí tuhou skořepinu vyztuženou hliníkovým rámem, kde je kolo Brompton bezpečně uložené. Ačkoliv toto zavazadlo nelze složit, jako je tomu v případě B-Bagu, je snadno manévrovatelné jako klasický kufr na kolečkách, s teleskopickou rukojetí a integrovanými kolečky.

Rozměry:
  • Vnitřní rozměr: 625 x 610 x 240 mm
  • Vnější rozměr: 700 x 640 x 330 mm
  • Rozměr balení: 710 x 645 x 345 mm
Přečtěte si více kufru Brompton

Podsedlový vak

V místě sedla lze obal rozepnout – nestěžuje tedy přenášení složeného kola. Během jízdy je obal složen v podsedlovkovém vaku s reflexními prvky. Obal je často užitečný, zvláště pak při hromadné přepravě. Manipulace s obalem je rychlá a jednoduchá. Pro nasazení a odstranění se jednoduše přetáhne přes složené kolo a zajistí utahovací šňůrou. Obal a podsedlovkový vak (295g).

Přečtěte si více o podsedlovém vaku Brompton
podsedlový vak Brompton

Skládací kufr Brompton

Přepravní skládací kufr na kola Brompton. Cestování s kolem už nemůže být jednodušší.
  • boční stěna z polypropylenu
  • obal z ABS plastu
  • snadná manipulace – 4 pojezdová kolečka, 2x otočná
  • polstrovaná rukojeť
  • připraveno do 2minut
  • uzamykatelné pomocí zámku (není součástí)
Rozměry:
Vnitřní: 63,5 x 62 x 31,5 cm
Vnější: 67,5 x 71 x 35 cm
Váha: 5,4 kg

Přečtěte si více o skládacím kufru Brompton