Katalog modelů skládacích kol Brompton 2019

Všechna naše kola Brompton se vyrábějí ručně v naší londýnské továrně. Tato příručka nabízí přehled některých možností, které si můžete při výrobě kola Brompton vybrat, aby se výrobek dokonale hodil k vašemu životnímu stylu. 
Na stránce bike.builder.brompton.com si můžete vizuálně simulovat vámi zvolenou konfiguraci, včetně výpočtu váhy a ceny kola. Pokud si výběrem konfigurace nebudete jistí, kontaktujte svého nejbližšího prodejce nebo distributora značky Brompton.
 
Kola značky Brompton se vyrábějí v Londýně již od roku 1975 a jezdí na nich lidé po celém světě, od Amsterdamu po Barcelonu, Hongkong, New York a Tokio.
Toto kolo promění způsob, jakým cestujete městem. Dá vám volnost pohybu na kole a zanechá možnost v případě potřeby použít i jiný dopravní prostředek. Díky unikátnímu způsobu složení lze kolo vzít s sebou i do vlaku, metra nebo taxíku. Kolo lze umístit pod pracovní stůl nebo do šatny. A pokud chcete utéct z víru velkoměsta, stačí kolo pouze naložit do auta nebo dokonce s ním cestovat v letadle.
 
Kromě úspory času a úsměvu ve tváři získáte při svých cestách i pocit, že vás nic nezastaví. Brompton - stvořen do města a pro svobodu pohybu. Všechna kola Brompton se vyrábějí ručně a na zakázku. sestavit si a simulovat kolo dle vlastních požadavků můžete na stránkách bikebuilder.brompton.com. O pomoc s vhodným výběrem kola se obraťte přímo na svého prodejce nebo distributor,