Osvětlení na skládací kolo Brompton

Sada světel pro kola Brompton

Sada LED světel pro skládací kola Brompton. Přední svítilna je otočná, aby nepřekážela při skládání. Zadní světlo je navržené tak, aby při skládání bylo bezpečně skryté. Přední svítilna je otočná, může tedy zůstat na kole bez toho aby překážela při skládání. Přední světlo má režim trvalého svícení a blikání. Baterie 3x AAA. Zadní světlo je speciálně navržené firmou BROMPTON tak, aby nepřekáželo při skládání kola a upevňuje se přímo na rám, popř. na zadní část nosiče. Součástí zadního světla jsou i odrazky. Baterie 2x AAA. Baterie jsou u obou světel součástí dodávky.
Přečtěte si více o sadě světel Brompton

Hub dynamo Shimano

Integrované dynamo Shimano ve středu předního kola Set obsahuje:
  • přední kolo s dynamem
  • přední svítilnu + kabeláž + úchyt svítilny
  • zadní bateriové světlo Brompton
Přečtěte si více osvětlení

Ultralehké hub dynamo SON

Ultralehké dynamo SON integrované ve středu předního kola + svítilna. Set obsahuje:
  • přední kolo s dynamem
  • přední svítilnu + kabeláž + úchyt svítilny
  • zadní bateriové světlo Brompton
Přečtěte si více osvětlení

Zadní nosič na kolo

Ačkoliv mnozí preferují výhodu “připni/odepni” předních brašen brompton, zadní nosič nabízí dodatečné přepravní možnosti, ačkoliv náklad musí být samozřejmě před „zaparkováním“ a složením kola odejmut. Vynikající službu poskytuje nosič v kombinaci se sadou EASY WHEELS. Kolo pak lze přepravovat po delších chodbách či nástupišti jako vozík – snadno ovladatelný za vysunutou sedlovku či řídítka. S upevněnou přední brašnou pak lze složené kolo efektivně využít i jako malý nákupní vozík v obchodech!
Přečtěte si více osvětlení
Brompton zadní nosič
Easy Wheels L

Kolečka Easy Wheels – typ L

Dvě gumová kolečka s průmyslovými ložisky umožňují snadné tažení složeného kola. Gumový blok v tyči sedla může být použit jako brzda zabraňující nechtěnému pojezdu kola například v prostředcích MHD (hmotnost 43g).
Zaujaly vás kolečka Easy Wheels typu L? Nakupujte online!

Kolečka Easy Wheels – typ R

Čtyři gumová kolečka s průmyslovými ložisky umožňují snadné tlačení či tažení složeného kola. Gumový blok v tyči sedla může být použit jako brzda zabraňující nechtěnému pojezdu kola například v prostředcích MHD (váha 85g).
Zaujaly vás kolečka Easy Wheels typu R? Nakupujte online!
Easy Wheels R
Brompton Kevlar

Pláště Brompton Kevlar

Univerzální kevlarové pláště BROMPTON s vyšší odolností proti defektům. Pláště rozměru 16 x 1 3/8′ (37-349) jsou opatřeny kevlarovým pásem proti průrazu. Jsou určeny pro tlak až 6,8 atm. Boční reflexní proužek zvýší vaši bezpečnost za šera.
Zaujaly vás pláště Kevlar? Nakupujte online!

Pláště Brompton Marathon

Jsou těžší než pneumatiky Brompton a o poznání pomalejší, ale jsou pevně stavěné, s ochranou Schwalbe Green Guard proti defektu a silnější stěnou, která činí pneumatiku robustnější. Kevlarová výstelka proti defektům. Jsou určeny pro tlak až 6 atm. Boční reflexní proužek zvýší vaši bezpečnost za šera.
Zaujaly vás pláště Marathon? Nakupujte online!
Brompton pláště Marathon
Brompton plášť Kojak

Pláště Brompton Kojak

Nejrychlejší pneumatika, kterou jsme kdy namontovali na kola Brompton – lehká a odolná proti propíchnutí (díky pásu RaceGuard), lem Kevlar také umožňuje skládání, a snadnější balení jako náhradní díl.

  • Plášť Schwalbe Kojak váží pouze neuvěřitelných 295 gramů
  • Jsou určeny pro tlak až 6 atm
  • Boční reflexní proužek zvýší vaši bezpečnost za šera
Zaujaly vás pláště Kojak? Nakupujte online!

Vložka do ráfku

vložka do ráfku Brompton 12 x 1030 mm (pro starší jednostěnné ráfky ETRTO 349 – 16″)
Zaujaly vás vložky do ráfku? Nakupujte online!
Vložka do ráfku Brompton