Brompton - barevná hravost

Standardní ocelový rám lze objednat v jedné barvě nebo v kombinaci dvou barev. Dvoubarevná kola mají jednu barvu pro hlavní rám a druhou pro vnější části (viz schéma na obrázku). U rámů “Superlight” si můžete zvolit pouze jednu barvu pro hlavní rám a představec řídítek. Přední vidlice a zadní stavba mají vždy šedou barvu materiálu titanu bez povrchové úpravy.

Provedení Raw Lacquer je jedinečnou transparentní úpravou povrchu. V tomto provedení vyniknou mosazné sváry a kvalitní ruční práce naší výroby. Jednotlivé rámy v této povrchové úpravě se od sebe mohou nepatrně lišit. Na výběr je pouze provedení pro celý ocelový rám nebo pro hlavní rám ve varientě “Superlight”.

Speciální povrchovou úpravou je GALVANICKÉ PONIKLOVÁNÍ, která dodává speciální limitované NIKLOVÉ EDICI nejen exkluzivní vzhled, ale hlavně nadstandardní kvalitu povrchové úpravy a zvýšenou odolnost a životnost rámu.

Vyberte si barvu, která se Vám líbí

Vybírat můžete z klasických konzervativních i lehce extravagantních barev. Fantazii se meze nekladou!

Barvy kolekce 2019 jsou: black, hot pink, papyrus white, racing green, tempest blue, red, lagoon blue, lime green,  raw lacquer, flame lacquer a purple metalic.

Brompton Black Edition

Další speciální edicí je tzv. “BLACK EDICE” – limitovaná edice s černými externími prvky rámu (přední a zadní vidlice a sloupek řídítek). Edici doplňují další prvky a doplňky v černém provedení a v černém eloxu hliníkových částí. Třešničkou na dortu je v této edici provedení v černém transparentním laku, která dodává kolu exkluzivní “kouřový efekt” s přiznáním mosazných svárů.
Brompton barva  
Zobrazit kolekci 2019  

Barvu bychom měli a teď je potřeba vybrat vhodná řidítka