Brompton - závody, srazy a zajímavé akce, kde byste neměli chybět

Čvn
18
Ne
BWC USA 2017 v Brompton World Championship USA 2017
Čvn 18 celý den
BWC USA 2017 @ Brompton World Championship USA 2017
The Brompton World Championship returns to North America this summer, and it’s coming to New York City! The uniquely competitive and singularly sartorial event will be held during this year’s Harlem Skyscraper Cycling Classic. The race will begin at 2:15 pm sharp. Donning their finest formalwear, competitors will take off with a Le Mans-style start, running, unfolding and mounting their Bromptons, before racing ten laps around Manhattan’s Marcus Garvey Park. Transportation Marcus Garvey Park is located near many public transit options, including the 125th Street stops of the 2/3 and 4/5/6 trains, as well as the Harlem-125th St Metro North station. Prizes The fastest male and female from the singles category will automatically qualify for the BWC 2017 Final to be held in London, England on July 29. Details & reminders Bromptons only! Competitors must own, borrow, or rent a Brompton bike. The race begins at 2:15pm. Dress to impress: no visible lycra allowed. Suit jackets, collared shirts, and ties required. Helmets are a must! Registrants must pick up their race credentials on the day of the race between 11am and 1:30pm. Must sign participation waiver to receive race credentials. The event begins with a Le Mans style start: Run, unfold, ride. Race course: 8.3 miles (10 laps) around Marcus Garvey Park Categories: Male, Female, and Vets Singles, Team and, of course, Best Dressed. Post-race reception with refreshments and rewards provided by Brompton. Further details to follow in confirmation email and joining instructions. Rules: by registering for the event you are agreeing to comply with the event rules, please ensure you have reviewed the rules of the event. FAQs Are there ID requirements or an age limit to enter the event? Must be 18 or over on the day of the event. Where can I contact the organizer with any questions? Please contact nyoffice@brompton.com with any questions you might have. Is my registration/ticket transferrable? Your registration is transferrable until June 18th 2017. What is the refund policy? Your registration is refundable until May 18th 2017; cancellations occurring after May 18th are not refundable.
Čvc
29
So
BWC Final – London 2017 v London
Čvc 29 celý den
BWC Final - London 2017 @ London
The Brompton World Championship is back! We are excited to announce that Prudential RideLondon cycling festival will again be hosting the Brompton World Championship Final in central London on Saturday 29 July. The iconic race course covers 8 laps around St James’ Park, past Buckingham Palace and down The Mall. Competitors start the race with a Le Mans-style dash, unfolding their bikes before taking on the 16km circuit. The fastest person to complete the race then ends the race. The dress code is city-chic with lycra sportswear most definitely not permitted. The ballot for entry is now closed, good luck to all those who applied. The 2016 final was the best yet with riders from 34 countries travelling to London to participate. It was a star-studded line up including retired British Cyclists David Millar and Michael Hutchinson, Paralympic cyclist Tom Staniford as well as a team of BBC journalists! We also had the national champions from 12 BWC Final qualifying events. Two-time Brompton World Champion Mark Emsley stormed to a third victory in 00:25:54 while the women’s reigning champ Isabel Hastie also defended her title in an exciting photo finish with a time of 00:28:09. We look forward to seeing you on The Mall in July.
Zář
10
Ne
BWC Switzerland v Berner Monbijouquartier
Zář 10 celý den
BWC Switzerland @ Berner Monbijouquartier
This year’s Swiss Brompton World Championships takes place in our capital Bern in partnership with a Carfree Street Festival. In this rather unusual race we value sportsmanship, fun and appearance (in shirt, jacket and tie) just as much as winning if not more. Winners of the 5 x 2km circuit race will qualify for the BWC final in London 2018. The first prize is a trip to London plus entry and starting fee to the event. Starting price: CHF 50 – this includes: Goody bag Prizes for the fastest three men and women racers. 1st prize winners will get a trip to the London BWC final 2018 including qualification and admission to the final. Prizes for the most stylish man and woman at the race. To register for the event send us an email with your full name and mobile phone number to events@brompton.ch.
Dub
6
Brompton závod v Praze 6.4.2018 v Závod v rámci FORBIKES
Dub 6 @ 14:00 – 15:00
Informace k avizovanému BROMPTON závodu v PRAZE! Závod organizujeme ve spolupráci s cyklistou a závodníkem na slovo vzatým – Luborem Tesařem, který převzal záštitu nad veletrhem FORBIKES a vnesl svého závodního ducha do skvělého doprovodného programu veletrhu. Závod proběhne v pátek 6.4. v 14:30 – 15:00   na 5 + 3 kola Třeba se dostavit k registraci již ve 13:00! Těšte se na hodnotné ceny i soutěž ve skládání! Pozor –  jen pro předem přihlášené! (do 31. 3. 2018) REGISTRUJTE SE DO ZÁVODU HNED ->
Čvc
28
So
BWC Final – Londýn v Brompton Championship
Čvc 28 @ 16:42 – 17:42

Mistrovství světa Brompton se opět blíží!

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit radostnou novinu a to, že se dne 28. července uskuteční každoročně očekávaný závod na skládacích kolech Brompton – Brompton World Championship. Letos nás čeká 8 kol na trase St James ‘Park, kolem Buckinghamského paláce a dolů do Mall (ulice, která vede od Buckingamského paláce po Admirality Arch u Tragalgar Square). Počet míst v závodu je omezený na 550 závodníků, tedy po předregistraci proběhne losování účastníků – vylosovaní pak musí stvrdit účast úhradou startovného. Online registrace spuštěnaZDE! POZOR Registrace končí již 5.2. !! Pokud bude dostatečný zájem závodníků z ČR a SR zrealizujeme rádi a s potěšením opět jako v minulých letech společnou výpravu do Londýna na závody spojenou s dvou až třídenním poznáváním LONDÝNA ze sedla skládacího kola BROMPTON. Organizované společné výpravy je možno se účastnit i jako nezávodník na BWC 2018. Zájemce o akci poprosím o zaslání e-mailu na brunecky@cyklospeciality.cz. V roce 2017 se závodu zůčastnilo celkem 26 zemí. Samozřejmě nechyběla ani Česká republika. Věříme, že i letos se setkáme v hojné sestavě a užijeme si všichni naplno nezapomenutelnou atmosféru.
Zář
22
So
FESTIVAL CYKLOSPECIALIT a MČ a SR BROMPTON 2018 v Břeclavské podzámčí
Zář 22 @ 12:00 – Zář 23 @ 6:00
Festival proběhne experimentálně na novém okruhu v Břeclavském podzámčí s programem a základnou na CYKLOSFÉŘE. Začátek cca 12:00 , konec cca 18:00 Registrace do závodu  

Jaký bude program?

 Těšit se můžete na:
  •  Mistrovství ČR a SR na skládacích kolech Brompton
  • JAZZ PETIT life jazz band
  • soutěž o nejlepší dress
  • soutěž ve skládání kola BROMPTON
  • občerstvení a originální  anglické dortíky
  • doprovodný program pro děti
  • Cyklokuriozity Martina Zehnala
  • Stand Up COMMEDY
  • TOMBOLA o hodnotné ceny a další milá překvapení
Časový harmonogram: 11:30 – 12:30 – Registrace 13:00 – 14:00 – Závod BROMPTON 14:00 – 14:30 – BEST DRESS 14:30- 15:15 – SERVISNÍ WORKSHOP 15:00 – 16:30 – Bike POLO 15:30 – Stand-UP COMEDY 16:00 – 16:30 – Představení NOVINEK 16:30 – 17:00 – Soutěž ve SKLÁDÁNÍ KOLA 17:30 – Vyhlášení výsledků a TOMBOLA
Čvn
1
So
World Chamipionship Spain v Girona, Spain
Čvn 1 celý den
World Chamipionship Spain @ Girona, Spain
Dne 1. června vám Brompton ve spolupráci se společností Sea Otter Europe přináší španělské vydání Mistrovství světa v Bromptonu z Girony. Závod se bude konat na 800m trati po celý den. Všechny závody začínají stylem Le Mans. A o co se v tomto závodu šlape? Vítězové závodu odbrží volnou vstupenku na finále BWC včeteně leenek a ubytování v Londýně.
Čvn
22
So
Brompton Climb – Dolomiti, Itálie v Dolomiti, Itálie
Čvn 22 celý den
Brompton Climb - Dolomiti, Itálie @ Dolomiti, Itálie
Dolomity jsou považovány za jedno z nejkrásnějších pohoří celého světa. Podpořte akci Brompton Climb svou účastí – výšlap na nejvyšší vrchol Dolomit. Jaká je trasa? 58 km, 4 průjezdy (Passo Campolongo, Passo Gardena, Passo Sella a Passo Pordoi), 2000 metrů převýšení v průměru sedm procent. To je opravdová zábava … a také náročná jízda! Sraz: 8.30am v Arabbě (Parking Funivie Porta Vescovo) Registrace do závodu Další informace
Srp
3
So
MISTROVSTVÍ SVĚTA BROMPTON LONDÝN 2019 (BWC 2019) v Brompton Championship
Srp 3 celý den

Mistrovství světa Brompton se opět blíží!

 ! registaruj se do závodu teď !

Pozor uzávěrka registrací již 6.2.!!

POZOR! Účast v závodu možná pouze při včasné registraci a po vylosování tzv. BALLOTU. Tedy úhradu za startovné hradíte až v případě vylosování!

Více informací v angličtině zde: BWC 2019

 PS: nemusíš být závodník ani šampión – akci si patřičně užijí i ti bez závodních ambicí!

REGISTRUJ SE ZDE NA ZÁŽITEK NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ!

 

 

Máte zájem zúčastnit se letošní organizované výpravy?

Pokud máte zájem se účastnil letošní organizované výpravy na BWC 2019 napište nám prosím na mail brunecky@anglickalegenda.cz.

Akce bude zorganizována podle počtu zájemců! Fotografie z minulých výprav pro inspiraci:FOTOGALERIE BROMPTON BWC-CZ:

PS: kola lze na akci i zapůjčit, pokud nemáte vlastní.

Na všech prodejnách CYKLOSPECIALIT rovněž nabízíme testovací kola BROMPTON k BEZPLATNÉMU VYZKOUŠENÍ!

 

ČESKÁ VÝPRAVA 2017  – LONDÝN JAK JEJ URČITĚ NEZNÁTE!

 

Zář
21
So
Festival Cyklospecialit v Břeclav
Zář 21 @ 11:00 – 18:00